Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Ketesse |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Ketesse? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Ketesse to Dexketoprofenum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Ketesse? | Lek Ketesse występuje w postaci Roztwór doustny. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Ketesse? | Za lek Ketesse odpowiada Menarini International Operations Luxembourg S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Ketesse? | MRP - Procedura wzajemnego uznania |
| Numer pozwolenia | 24105 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 25 mg |
| Kody ATC | M01AE17 |
| Wielkość opakowania | 4 sasz. 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991349431 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 2 sasz. 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991349424 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 10 sasz. 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991349448 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 20 sasz. 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991336813 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Dexketoprofenum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »