Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Keppra to produkt leczniczy w postaci Roztwór doustny o mocy 100 mg/ml. Substancją czynną tego leku jest Levetiracetamum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Keppra |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Keppra? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Keppra to Levetiracetamum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Keppra? | Lek Keppra występuje w postaci Roztwór doustny. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Keppra? | Za lek Keppra odpowiada UCB Pharma S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Keppra? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Moc | 100 mg/ml |
| Kody ATC | N03AX14 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 150 ml + 1 strzykawka po 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990729975 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/00/146/031 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 300 ml + 1 strzykawka po 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990006755 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/00/146/027 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 150 ml + 1 strzykawka po 1 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990729982 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/00/146/032 |
| Substancja czynna | Levetiracetamum |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 100 mg/ml |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »