Kalium Bichromicum | Granulki; granulki w pojemniku jednodawkowym; krople doustne, roztwór 6CH, 7CH, 9CH, 12CH, 15CH, 30CH, 200CH, 6K, 12K, 30K, 200K, 1MK, 10MK, 100MK | Boiron SA
Najważniejsze informacje o leku Kalium Bichromicum
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kalium Bichromicum |
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kalium Bichromicum? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kalium Bichromicum to Homeopatyczny produkt leczniczy. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kalium Bichromicum? | Lek Kalium Bichromicum występuje w postaci Granulki; granulki w pojemniku jednodawkowym; krople doustne, roztwór. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kalium Bichromicum? | Za lek Kalium Bichromicum odpowiada Boiron SA. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kalium Bichromicum? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 19165 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc | 6CH, 7CH, 9CH, 12CH, 15CH, 30CH, 200CH, 6K, 12K, 30K, 200K, 1MK, 10MK, 100MK |
|---|
Dostępne opakowania leku Kalium Bichromicum
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 30K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185200 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 100MK |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185378 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 6K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185057 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 6CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997029801 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 9CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185262 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 12CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185149 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 6K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185316 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 100MK |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185118 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 15CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185156 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 30CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185163 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 30CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185293 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 10MK |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185101 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 15CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185286 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 200CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185170 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 200CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185309 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 7CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185255 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 1MK |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185095 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 7CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997184999 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 12K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185323 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 12CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185279 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 6CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997029832 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 10MK |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185361 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 10MK |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185231 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 12K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185064 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 200K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185088 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 12CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185019 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 9CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185002 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 1MK |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185354 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 30CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185033 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 200CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185040 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 15CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185026 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 30K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185330 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 1MK |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185224 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 4 g granulek 30K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185071 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 12K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185194 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 100MK |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185248 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 op. po 60 ml kropli 200K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185347 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 200K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185217 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 6K |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185187 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 6CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997029818 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 7CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185125 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
| Wielkość opakowania | 1 poj. po 1 g granulek 9CH |
| Kod GTIN (EAN) | 05909997185132 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
|---|
Substancje czynne leku Kalium Bichromicum
Brak danych o substancjach czynnych tego leku w rejestrze.