Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kabiven Peripheral |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kabiven Peripheral? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kabiven Peripheral to Preparat złożony. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kabiven Peripheral? | Lek Kabiven Peripheral występuje w postaci Emulsja do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kabiven Peripheral? | Za lek Kabiven Peripheral odpowiada Fresenius Kabi AB. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kabiven Peripheral? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 09290 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC | B05BA10 |
| Wielkość opakowania | 1 poj. 1440 ml (885 ml + 300 ml + 255 ml) |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990053629 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 poj. 2400 ml (1475 ml + 500 ml + 425 ml) |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990053643 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 poj. 1920 ml (1180 ml + 400 ml + 340 ml) |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990929023 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 poj. 2400 ml (1475 ml + 500 ml + 425 ml) |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990929030 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 poj. 1920 ml ( 1180 ml + 400 ml + 340 ml) |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990053636 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 poj. 1440 ml (885 ml + 300 ml + 255 ml) |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990929016 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Alaninum |
|---|
| Substancja czynna | Valinum |
|---|
| Substancja czynna | Glicyna |
|---|
| Substancja czynna | Methioninum |
|---|
| Substancja czynna | Histidinum |
|---|
| Substancja czynna | Acidum asparaginicum |
|---|
| Substancja czynna | Phenylalaninum |
|---|
| Substancja czynna | Glutamic acid |
|---|
| Substancja czynna | Arginina |
|---|
| Substancja czynna | Tryptophanum |
|---|
| Substancja czynna | Kalii chloridum |
|---|
| Substancja czynna | prolina |
|---|
| Substancja czynna | Treoninum |
|---|
| Substancja czynna | Calcii chloridum dihydricum |
|---|
| Substancja czynna | Glucosum monohydricum |
|---|
| Substancja czynna | Tyrosine |
|---|
| Substancja czynna | izoleucyna |
|---|
| Substancja czynna | Serine |
|---|
| Substancja czynna | Leucine |
|---|
| Substancja czynna | Magnezu siarczan siedmiowodny |
|---|
| Substancja czynna | Lizyny chlorowodorek |
|---|
| Substancja czynna | Sodu octan trójwodny |
|---|
| Substancja czynna | Soiae oleum raffinatum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »