Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Jodyna |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Jodyna? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Jodyna to Iodi solutio spirituosa. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Jodyna? | Lek Jodyna występuje w postaci Roztwór na skórę. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Jodyna? | Za lek Jodyna odpowiada Farmina Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Jodyna? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | IL-3130/ChF |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 op. 0,8 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994313033 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. 20 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994313026 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. 15 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994313064 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 10 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994313057 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 5 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994313040 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 10 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994313019 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Kalii iodidum |
|---|
| Substancja czynna | Iodum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »