Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Ixiaro |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Ixiaro? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Ixiaro to Szczepionka przeciw japońskiemu zapaleniu mózgu (inaktywowana, adsorbowana). |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Ixiaro? | Lek Ixiaro występuje w postaci Zawiesina do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Ixiaro? | Za lek Ixiaro odpowiada Valneva Austria GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Ixiaro? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Numer pozwolenia | (brak wartości) |
| Ważnosc pozwolenia | (brak wartości) |
| Moc | |
| Kody ATC | J07BA02 |
| Wielkość opakowania | 1 amp.-strzyk. 0,5 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05901878600628 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/08/501/002 |
| Dystrybutor rownólegly | Delfarma Sp. z o.o. |
| Wielkość opakowania | 1 amp.-strzyk. 0,5 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 09120040710057 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/08/501/002 |
| Wielkość opakowania | 1 igła + amp.-strzyk. 0,5 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990796854 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/08/501/001 |
| Wielkość opakowania | 1 amp.-strzyk. 0,5 ml (1 x 10) |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990796861 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/08/501/002 |
| Substancja czynna | Wirus japońskiego zapalenia mózgu, szczep SA14-14-2 (inaktywowany) |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »