Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Irinotecan SUN |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Irinotecan SUN? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Irinotecan SUN to Irinotecani hydrochloridum trihydricum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Irinotecan SUN? | Lek Irinotecan SUN występuje w postaci Roztwór do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Irinotecan SUN? | Za lek Irinotecan SUN odpowiada Sun Pharmaceutical Industries Europe B.V.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Irinotecan SUN? | DCP - Procedura zdecentralizowana |
| Numer pozwolenia | 25912 |
| Ważnosc pozwolenia | 2024-03-26 |
| Moc | 1,5 mg/ml |
| Kody ATC | L01CE02 |
| Wielkość opakowania | 10 worków 220 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431136 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 10 worków 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431129 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 worek 220 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431037 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 10 worków 240 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431112 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 10 worków 180 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431143 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 5 worków 220 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431105 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 worek 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431044 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 5 worków 180 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431075 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 worek 240 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431020 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 5 worków 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431082 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 worek 180 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431051 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 5 worków 240 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991431099 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Irinotecani hydrochloridum trihydricum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »