Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Irinotecan medac |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Irinotecan medac? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Irinotecan medac to Irinotecani hydrochloridum trihydricum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Irinotecan medac? | Lek Irinotecan medac występuje w postaci Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Irinotecan medac? | Za lek Irinotecan medac odpowiada medac Gesellschaft für klinische Spezialpräparate mbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Irinotecan medac? | DCP - Procedura zdecentralizowana |
| Numer pozwolenia | 16473 |
| Ważnosc pozwolenia | 2021-09-27 |
| Moc | 20 mg/ml |
| Kody ATC | L01XX19 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 15 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990766505 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 2 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990766482 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 5 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990766499 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Irinotecani hydrochloridum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »