Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Irinotecan Eugia to produkt leczniczy w postaci Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji o mocy 20 mg/ml. Substancją czynną tego leku jest Irinotecani hydrochloridum trihydricum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Irinotecan Eugia |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Irinotecan Eugia? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Irinotecan Eugia to Irinotecani hydrochloridum trihydricum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Irinotecan Eugia? | Lek Irinotecan Eugia występuje w postaci Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Irinotecan Eugia? | Za lek Irinotecan Eugia odpowiada Eugia Pharma (Malta) Ltd.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Irinotecan Eugia? | DCP - Procedura zdecentralizowana |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 27410 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc | 20 mg/ml |
| Kody ATC | L01CE02 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 5 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991499297 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 15 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991499303 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 25 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991499310 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 2 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991499280 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Irinotecani hydrochloridum trihydricum |
|---|---|
| Inny opis ilości | 20 mg/ml |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »