Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Iomeron 400 |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Iomeron 400? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Iomeron 400 to Iomeprolum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Iomeron 400? | Lek Iomeron 400 występuje w postaci Roztwór do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Iomeron 400? | Za lek Iomeron 400 odpowiada Bracco Imaging Deutschland GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Iomeron 400? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 07587 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 400 mg jodu/ml |
| Kody ATC | V08AB10 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 500 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990615285 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758715 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758746 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 150 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758739 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758722 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 250 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758753 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Iomeprolum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »