Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Iomeron 350 |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Iomeron 350? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Iomeron 350 to Iomeprolum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Iomeron 350? | Lek Iomeron 350 występuje w postaci Roztwór do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Iomeron 350? | Za lek Iomeron 350 odpowiada Bracco Imaging Deutschland GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Iomeron 350? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 07586 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 350 mg jodu/ml |
| Kody ATC | V08AB10 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 150 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758647 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 500 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990615292 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758623 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 amp. 20 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758616 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758630 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758654 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 250 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758661 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 20 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990615308 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Iomeprolum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »