Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Iomeron 300 |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Iomeron 300? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Iomeron 300 to Iomeprolum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Iomeron 300? | Lek Iomeron 300 występuje w postaci Roztwór do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Iomeron 300? | Za lek Iomeron 300 odpowiada Bracco Imaging Deutschland GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Iomeron 300? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 07585 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 300 mg jodu/ml |
| Kody ATC | V08AB10 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758555 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 500 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990615315 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 150 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758548 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 20 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990615322 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758524 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 amp. 20 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758517 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758531 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Iomeprolum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »