Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Iomeron 200 to produkt leczniczy w postaci Roztwór do wstrzykiwań o mocy 200 mg jodu/ml. Substancją czynną tego leku jest Iomeprolum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Iomeron 200 |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Iomeron 200? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Iomeron 200 to Iomeprolum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Iomeron 200? | Lek Iomeron 200 występuje w postaci Roztwór do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Iomeron 200? | Za lek Iomeron 200 odpowiada Bracco Imaging Deutschland GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Iomeron 200? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 07583 |
| Ważnosc pozwolenia | 2021-02-15 |
| Moc | 200 mg jodu/ml |
| Kody ATC | V08AB10 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 150 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758333 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758319 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758340 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990758326 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Iomeprolum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »