Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Invanz to produkt leczniczy w postaci Proszek do przygotowania koncentratu do sporządzania roztworu do infuzji o mocy 1 g. Substancją czynną tego leku jest Ertapenemum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Invanz |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Invanz? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Invanz to Ertapenemum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Invanz? | Lek Invanz występuje w postaci Proszek do przygotowania koncentratu do sporządzania roztworu do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Invanz? | Za lek Invanz odpowiada Merck Sharp & Dohme B.V.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Invanz? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Moc | 1 g |
| Kody ATC | J01DH03 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. proszku |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990989614 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/216/001 |
| Wielkość opakowania | 10 fiol. po 1 g proszku |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990989621 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/216/002 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. proszku |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 00191778013054 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/02/216/001 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. proszku |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05901878600024 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/216/001 |
| Dystrybutor rownólegly | Delfarma Sp. z o.o. |
| Substancja czynna | Ertapenemum |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 1 g |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »