Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Intratect |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Intratect? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Intratect to Immunoglobulinum humanum normale ad usum intravenosum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Intratect? | Lek Intratect występuje w postaci Roztwór do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Intratect? | Za lek Intratect odpowiada Biotest Pharma GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Intratect? | MRP - Procedura wzajemnego uznania |
| Numer pozwolenia | 12115 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 50 g/l (50 mg/ml) |
| Kody ATC | J06BA02 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 04036124001254 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990571758 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 04036124001049 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 20 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 04036124000950 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990571765 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990571772 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 04036124001148 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 20 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990571741 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Immunoglobulinum humanum normale |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »