Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Intratect to produkt leczniczy w postaci Roztwór do infuzji o mocy 100 g/l. Substancją czynną tego leku jest Immunoglobulinum humanum normale. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Intratect |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Intratect? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Intratect to Immunoglobulinum humanum normale ad usum intravenosum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Intratect? | Lek Intratect występuje w postaci Roztwór do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Intratect? | Za lek Intratect odpowiada Biotest Pharma GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Intratect? | DCP - Procedura zdecentralizowana |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 21476 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc | 100 g/l |
| Kody ATC | J06BA02 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991071844 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 04036124020774 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991071837 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 04036124020767 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 04036124020750 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991071806 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991071820 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 04036124020781 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Immunoglobulinum humanum normale |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 100 g/l |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »