Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Intralipid 20% |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Intralipid 20%? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Intralipid 20% to Soiae oleum raffinatum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Intralipid 20%? | Lek Intralipid 20% występuje w postaci Emulsja do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Intralipid 20%? | Za lek Intralipid 20% odpowiada Fresenius Kabi AB. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Intralipid 20%? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 02719 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 200 mg/ml |
| Kody ATC | B05BA02 |
| Wielkość opakowania | 1 worek 500 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991035389 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 worek 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991035365 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 worek 250 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990271948 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990271917 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 worek 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990271931 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 500 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990271924 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 250 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990058860 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 worek 500 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990271955 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 worek 250 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991035372 |
| Kategoria dostępności | Lz - Stosowane wyłącznie w lecznictwie zamkniętym |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Oleum sojae purificatum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »