Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Intractum Visci PhytoPharm |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Intractum Visci PhytoPharm? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Intractum Visci PhytoPharm to Visci herbae intractum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Intractum Visci PhytoPharm? | Lek Intractum Visci PhytoPharm występuje w postaci Płyn doustny. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Intractum Visci PhytoPharm? | Za lek Intractum Visci PhytoPharm odpowiada Phytopharm Klęka S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Intractum Visci PhytoPharm? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 00473 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 op. 45 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990047321 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 30 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990047314 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990047345 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. 100 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990047338 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Visci herbae intractum (1:1) |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »