Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Intractum Crataegi Phytopharm |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Intractum Crataegi Phytopharm? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Intractum Crataegi Phytopharm to Crataegi inflorescentiae intractum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Intractum Crataegi Phytopharm? | Lek Intractum Crataegi Phytopharm występuje w postaci Płyn doustny. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Intractum Crataegi Phytopharm? | Za lek Intractum Crataegi Phytopharm odpowiada Phytopharm Klęka S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Intractum Crataegi Phytopharm? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 01091 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 4,65 g/5 ml |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 op. 100 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990109135 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990109128 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 45 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990109111 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 30 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | (brak wartości) |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990109142 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Crataegi inflorescentiae recentis intractum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »