Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Insuman Basal |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Insuman Basal? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Insuman Basal to Insulinum humanum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Insuman Basal? | Lek Insuman Basal występuje w postaci Zawiesina do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Insuman Basal? | Za lek Insuman Basal odpowiada Sanofi-Aventis Deutschland GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Insuman Basal? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Numer pozwolenia | (brak wartości) |
| Ważnosc pozwolenia | (brak wartości) |
| Moc | 100 j.m./ml |
| Kody ATC | A10AC01 |
| Wielkość opakowania | 6 wkładów 3 ml OptiClik |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990638772 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/97/030/119 |
| Wielkość opakowania | 4 wkłady 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990012374 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/97/030/057 |
| Wielkość opakowania | 5 wkładów 3 ml OptiClik |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990638765 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/97/030/118 |
| Wielkość opakowania | 9 wkładów 3 ml OptiClik |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990638789 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/97/030/120 |
| Wielkość opakowania | 9 wkładów 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990067046 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/97/030/096 |
| Wielkość opakowania | 10 wkładów 3 ml OptiClik |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990638796 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/97/030/121 |
| Wielkość opakowania | 10 wkładów 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990012381 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/97/030/058 |
| Wielkość opakowania | 5 wkładów 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990915019 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/97/030/035 |
| Wielkość opakowania | 3 wkłady 3 ml OptiClik |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990638741 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/97/030/116 |
| Wielkość opakowania | 4 wkłady 3 ml OptiClik |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990638758 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/97/030/117 |
| Wielkość opakowania | 3 wkłady 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990067022 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/97/030/086 |
| Wielkość opakowania | 6 wkładów 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990067039 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/97/030/091 |
| Substancja czynna | Insulinum humanum isophanum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »