Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Insuman Comb 15 |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Insuman Comb 15? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Insuman Comb 15 to Insulini iniectio neutralis + Insulinum isophanum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Insuman Comb 15? | Lek Insuman Comb 15 występuje w postaci Zawiesina do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Insuman Comb 15? | Za lek Insuman Comb 15 odpowiada Sanofi-Aventis Deutschland GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Insuman Comb 15? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Numer pozwolenia | (brak wartości) |
| Ważnosc pozwolenia | (brak wartości) |
| Moc | 100 j.m./ml |
| Kody ATC | A10AD01 |
| Wielkość opakowania | 10 wkładów 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990012466 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/97/030/060 |
| Wielkość opakowania | 4 wkłady 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990012459 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/97/030/059 |
| Wielkość opakowania | 5 wkładów 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990915316 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/97/030/040 |
| Substancja czynna | Insulinum isophanum humanum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »