Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Insulatard Penfill to produkt leczniczy w postaci Zawiesina do wstrzykiwań o mocy 100 j.m./ml. Substancją czynną tego leku jest Insulinum humanum isophanum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Insulatard Penfill |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Insulatard Penfill? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Insulatard Penfill to Insulinum humanum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Insulatard Penfill? | Lek Insulatard Penfill występuje w postaci Zawiesina do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Insulatard Penfill? | Za lek Insulatard Penfill odpowiada Novo Nordisk A/S. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Insulatard Penfill? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Moc | 100 j.m./ml |
| Kody ATC | A10AC01 |
| Wielkość opakowania | 1 wkład po 3 ml |
|---|---|
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/2/233/005 |
| Wielkość opakowania | 5 wkładów do wstrzykiwacza 1,5 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990348916 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/02/233/999 |
| Wielkość opakowania | 10 wkładów po 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990971947 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/233/007 |
| Wielkość opakowania | 5 wkładów po 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990348923 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/233/006 |
| Substancja czynna | Insulinum humanum isophanum |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 100 j.m. |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »