Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Insulatard to produkt leczniczy w postaci Zawiesina do wstrzykiwań o mocy 40 j.m./ml. Substancją czynną tego leku jest Insulinum humanum isophanum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Insulatard |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Insulatard? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Insulatard to Insulinum humanum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Insulatard? | Lek Insulatard występuje w postaci Zawiesina do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Insulatard? | Za lek Insulatard odpowiada Novo Nordisk A/S. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Insulatard? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Moc | 40 j.m./ml |
| Kody ATC | A10AC01 |
| Wielkość opakowania | 5 fiol. po 10 ml |
|---|---|
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/233 /002 |
| Wielkość opakowania | 5 fiol. po 10 ml (5x1) |
|---|---|
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/2 33/016 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. po 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990348510 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/233/001 |
| Substancja czynna | Insulinum humanum isophanum |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 40 j.m. |
| Ilość preparatu | 1 ml |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »