Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Insulatard FlexPen |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Insulatard FlexPen? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Insulatard FlexPen to Insulinum humanum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Insulatard FlexPen? | Lek Insulatard FlexPen występuje w postaci Zawiesina do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Insulatard FlexPen? | Za lek Insulatard FlexPen odpowiada Novo Nordisk A/S. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Insulatard FlexPen? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Numer pozwolenia | (brak wartości) |
| Ważnosc pozwolenia | (brak wartości) |
| Moc | 100 j.m./1 ml |
| Kody ATC | A10AC01 |
| Wielkość opakowania | 10 wstrzykiwaczy 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | (brak wartości) |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/233/015 |
| Wielkość opakowania | 5 wstrzykiwaczy 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | (brak wartości) |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/233/014 |
| Wielkość opakowania | 1 wstrzykiwacz 3 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | (brak wartości) |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/233/013 |
| Substancja czynna | Insulinum humanum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »