Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Inj. Natrii chlorati 10% Polpharma |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Inj. Natrii chlorati 10% Polpharma? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Inj. Natrii chlorati 10% Polpharma to Natrii chloridum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Inj. Natrii chlorati 10% Polpharma? | Lek Inj. Natrii chlorati 10% Polpharma występuje w postaci Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Inj. Natrii chlorati 10% Polpharma? | Za lek Inj. Natrii chlorati 10% Polpharma odpowiada Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Inj. Natrii chlorati 10% Polpharma? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 03202 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 100 mg/ml |
| Kody ATC | B05XA03 |
| Wielkość opakowania | 10 amp. 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990320219 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 50 amp. 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990320226 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 5 amp. 10 ml (20 zestawów) |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990320233 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Natrii chloridum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »