Fluconazole Hasco | Syrop 5 mg/ml | Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.


Syrop 5 mg/ml

Fluconazole Hasco

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.

Fluconazole Hasco to produkt leczniczy w postaci Syrop o mocy 5 mg/ml. Substancją czynną tego leku jest Fluconazolum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.

Substancja czynna Fluconazolum
Postać Syrop
Moc 5 mg/ml
Producent Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Dostępne opakowania 1 opakowanie

Najważniejsze informacje o leku Fluconazole Hasco

Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego)Fluconazole Hasco
Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Fluconazole Hasco?Powszechnie stosowana nazwa dla leku Fluconazole Hasco to Fluconazolum.
W jakiej postaci wydawany jest lek Fluconazole Hasco?Lek Fluconazole Hasco występuje w postaci Syrop.
Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Fluconazole Hasco?Za lek Fluconazole Hasco odpowiada Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A..
Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Fluconazole Hasco?NAR - Procedura narodowa
Rodzaj preparatuludzki
Numer pozwolenia23200
Ważnosc pozwoleniaBezterminowe
Moc5 mg/ml
Kody ATCJ02AC01

Powiązane decyzje GIF

Brak powiązanych decyzji GIF dla tego leku na podstawie danych rejestrowych.

Dostępne opakowania leku Fluconazole Hasco

Wielkość opakowania1 butelka po 150 ml
Kod GTIN (EAN)05909991273798
Kategoria dostępnościRp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę)
SkasowanyNIE

Substancje czynne leku Fluconazole Hasco

Substancja czynnaFluconazolum
Ilość substancji czynnej5 mg/ml