Concor Cor 10 | Tabletki powlekane 10 mg | Delfarma Sp. z o.o.


Tabletki powlekane 10 mg

Concor Cor 10

Delfarma Sp. z o.o.

Concor Cor 10 to produkt leczniczy w postaci Tabletki powlekane o mocy 10 mg. Substancją czynną tego leku jest Bisoprololi fumaras. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.

Substancja czynna Bisoprololi fumaras
Postać Tabletki powlekane
Moc 10 mg
Producent Delfarma Sp. z o.o.
Dostępne opakowania 3 opakowania

Najważniejsze informacje o leku Concor Cor 10

Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego)Concor Cor 10
Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Concor Cor 10?Powszechnie stosowana nazwa dla leku Concor Cor 10 to Bisoprololi fumaras.
W jakiej postaci wydawany jest lek Concor Cor 10?Lek Concor Cor 10 występuje w postaci Tabletki powlekane.
Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Concor Cor 10?Za lek Concor Cor 10 odpowiada Delfarma Sp. z o.o..
Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Concor Cor 10?IR - Import równoległy
Rodzaj preparatuludzki
Numer pozwolenia71/16
Ważnosc pozwolenia2021-02-04
Moc10 mg
Kody ATCC07AB07

Powiązane decyzje GIF

Brak powiązanych decyzji GIF dla tego leku na podstawie danych rejestrowych.

Dostępne opakowania leku Concor Cor 10

Wielkość opakowania28 tabl.
Kod GTIN (EAN)05909991260880
Kategoria dostępnościRp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania100 tabl.
Kod GTIN (EAN)05909991260903
Kategoria dostępnościRp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania56 tabl.
Kod GTIN (EAN)05909991260897
Kategoria dostępnościRp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę)
SkasowanyNIE

Substancje czynne leku Concor Cor 10

Substancja czynnaBisoprololi fumaras