Calcium Sandoz + Vitamin C | Tabletki musujące 260 mg Ca2+ + 1000 mg | Sandoz GmbH


Tabletki musujące 260 mg Ca2+ + 1000 mg

Calcium Sandoz + Vitamin C

Sandoz GmbH

Calcium Sandoz + Vitamin C to produkt leczniczy w postaci Tabletki musujące o mocy 260 mg Ca2+ + 1000 mg. Substancjami czynnymi tego leku są Acidum ascorbicum, Calcii glubionas, Calcii carbonas praecipitatus. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.

Substancja czynna Acidum ascorbicum, Calcii glubionas, Calcii carbonas praecipitatus
Postać Tabletki musujące
Moc 260 mg Ca2+ + 1000 mg
Producent Sandoz GmbH
Dostępne opakowania 1 opakowanie

Najważniejsze informacje o leku Calcium Sandoz + Vitamin C

Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego)Calcium Sandoz + Vitamin C
Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Calcium Sandoz + Vitamin C?Powszechnie stosowana nazwa dla leku Calcium Sandoz + Vitamin C to Calcii lactogluconas + Calcii carbonas + Acidum ascorbicum.
W jakiej postaci wydawany jest lek Calcium Sandoz + Vitamin C?Lek Calcium Sandoz + Vitamin C występuje w postaci Tabletki musujące.
Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Calcium Sandoz + Vitamin C?Za lek Calcium Sandoz + Vitamin C odpowiada Sandoz GmbH.
Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Calcium Sandoz + Vitamin C?NAR - Procedura narodowa
Rodzaj preparatuludzki
Numer pozwolenia02524
Ważnosc pozwoleniaBezterminowe
Moc260 mg Ca2+ + 1000 mg
Kody ATCA11GB01

Powiązane decyzje GIF

Brak powiązanych decyzji GIF dla tego leku na podstawie danych rejestrowych.

Dostępne opakowania leku Calcium Sandoz + Vitamin C

Wielkość opakowania10 tabl.
Kod GTIN (EAN)05909990252411
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE

Substancje czynne leku Calcium Sandoz + Vitamin C

Substancja czynnaAcidum ascorbicum
Ilość substancji czynnej1000 mg
Substancja czynnaCalcii glubionas
Ilość substancji czynnej1000 mg
Substancja czynnaCalcii carbonas praecipitatus
Ilość substancji czynnej327 mg